Контактирајте не:
Phone +389 70 537 685
Phone +389 2 30 61 61 4
Phone info@modusbike.com.mk
Phone ТЦ. Лептокарија
ул. Никола Русински бр.3-5 Блок 5-16
1000 Скопје Република Македонија
Hours Понеделник - Петок: 09-20 часот
Сабота: 09-17часот
август 2021
П В С T П С С
« Авг    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Следи нè на Facebook
Го збогатуваме пазарот со широк спектар на производи и резервни делови за велосипеди со врвен квалитет, кој на нашите потрошувачи им е добро познат. ×
Наша цел е да им овозможиме висок степен на квалитет на страсните велосипедисти по реномирани и препознатливи светски стандарди и да го претвориме велосипедот во извор на релаксација и задоволство. ×
Гарантираме за квалитетот на нашите производи како и сервисни услуги ×
Квалитетот е наш заштитен знак, дојдете и уверете се. Ве очекуваме ! ×